No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | HP |
| Usage | Gaming |
| Processor Series | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400F |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Speed | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel H770 |
| Memory capacity | 16 GB |
| SSD Storage Capacity | 512 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Video memory | 6 GB |
| Type of cooling | Air cooling |
Specifications
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Type of antenna | 2×2 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Password protection | BIOS, Enable, User |
| Password protection | ✓︎ |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| HP segment | Home |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Platinum |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Cable lock slot type | Kensington |
| Transparent panel | ✖︎ |
| Color Product | Black |
| Market positioning | Gaming |
| LED Lighting | ✓︎ |
| Type of housing | Tower |
| Type of cooling | Air cooling |
| Type of product | PC |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Version | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Power supply | 400 W |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Memory layout | 1 x 16 GB |
| Memory capacity | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Clock speed memory | 4800 MHz |
| Non-ECC | ✓︎ |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.