No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Erazer |
| Usage | Gaming |
| Processor Series | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400F |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Speed | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel B660 |
| Memory capacity | 16 GB |
| SSD Storage Capacity | 512 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Video memory | 8 GB |
| Type of cooling | Air cooling |
Specifications
| Feature | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.3 |
| Microphone, line-in input | ✓︎ |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Transparent panel | ✖︎ |
| Color Product | Black |
| LED Lighting | ✖︎ |
| Type of housing | Desktop |
| Type of cooling | Air cooling |
| Type of product | PC |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Version | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Power supply | 550 W |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Memory channel | Double Channel |
| Memory layout | 2 x 8 GB |
| Memory capacity | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Video memory | 8 GB |
| Graphic chip manufacturer | Nvidia |
| Built-in graphics adapter | ✖︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel HD Graphics |
| Specific graphic memory type | GDDR6 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.