No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Usage | Gaming |
| Processor Series | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400F |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| Chipset | Intel H610 |
| Memory capacity | 16 GB |
| SSD Storage Capacity | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Video memory | 8 GB |
| Type of cooling | Air cooling |
Specifications
| Feature | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort version | 2.1b |
| PS/2 port(s) | 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Type of antenna | 2×2 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Certificates of compliance | RoHS |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Transparent panel | ✓︎ |
| Color Product | Black |
| Market positioning | Gaming |
| LED Lighting | ✓︎ |
| Color lighting | RGB |
| Type of housing | Tower |
| Type of cooling | Air cooling |
| Type of product | PC |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Version | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Power supply | 850 W |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Memory channel | Double Channel |
| Memory layout | 1 x 16 GB |
| Memory capacity | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Transfer rate memory data | 3200 MT/s |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Video memory | 8 GB |
| Graphic chip manufacturer | Nvidia |
| Built-in graphics adapter | ✖︎ |
| (Integrated) Graphics | Not available |
| Specific graphic memory type | GDDR7 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.