No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Processor Generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Series | AMD Ryzen 7 |
| Processor Cores | 6 |
| Screen Diagonal | 15.6 inches (39.6cm) |
| Screen resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Panel Type | IPS |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Memory capacity | 32 GB |
| SSD Storage Capacity | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Performance Score |
7.5
8.5
8.5
|
| Available since | October 2025 |
| Guarantee | 24 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Screen Coating | Matt |
| Screen Diagonal | 15.6 inches (39.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Clarity | 300 cd/m2 |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Screen diameter in centimeters | 39.6 cm |
| Panel Type | IPS |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Frequency of processor | 3.55 GHz |
| Installed processor cache | 6 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Processor Speed | 4.70 GHz |
| Processor number of threads | 12 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor Series | AMD Ryzen 7 |
| Processor Generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7445HS |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Weight | 2100 grams |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.