No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Processor Generation | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor Series | AMD Ryzen 5 |
| Processor Cores | 6 |
| AI Ready | ✓︎ |
| Screen Diagonal | 14.5 inches (36.8cm) |
| Screen resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Panel Type | IPS |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Memory capacity | 32 GB |
| SSD Storage Capacity | 512 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Incl. Power Adapter | ✓︎ |
| Performance Score |
7.5
8.5
8.5
|
| Available since | May 2025 |
| Guarantee | 24 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Screen Diagonal | 14.5 inches (36.8cm) |
| HD type | WUXGA |
| Marketing name screen technology | ComfyView |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Screen ratio | 16:10 |
| Screen resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Screen diameter in centimeters | 36.8 cm |
| Panel Type | IPS |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Frequency of processor | 4.3 GHz |
| Processor Speed | 5.00 GHz |
| Processor number of threads | 12 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor Series | AMD Ryzen 5 |
| Processor Generation | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor Model | 8645HS |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 328.8 mm |
| Depth | 234.5 mm |
| Weight | 1700 grams |
| Height | 22.5 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.