No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Iiyama |
| Resolution Class | QHD |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Response time | 1 ms |
| Available since | November 2024 |
| EAN | 4948570124756 |
| Vendor code | GB2745QSU-B2 |
| Guarantee | 36 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Image surface | Matt |
| Panel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Number of colors | 16.7M |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Screen ratio | 16:9 |
| Contrast Dynamic | 80,000,000 : 1 |
| Frequency range horizontal | 30 – 151 kHz |
| Size image (horizontal) | 33,6 cm |
| Size image (vertical) | 33,6 cm |
| Resolution Class | QHD |
| HDR | ✖︎ |
| Clarity | 300 cd/m2 |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Original aspect ratio | 16:9 |
| Pixel Distance | 0.233 mm |
| Response Time (MPRT) | 1 ms |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 1 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Static | 1,300 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Range tilt angle | 23 – 25° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Portrait stand | ✓︎ |
| Rotatable | ✓︎ |
| Horizontally rotatable | -45 – 45° |
| Height adjustable | ✓︎ |
| Tiltable | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot corner | -90 – 90° |
| Hinge | ✓︎ |
| Screen diameter in centimeters | 68.5 cm |
| Improved cable management | ✓︎ |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 612 mm |
| Depth | 214 mm |
| Weight | 5.50 kg |
| Height | 556 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.