No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Iiyama |
| Resolution Class | QHD |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Response time | 0.5 ms |
| Available since | October 2025 |
| EAN | 4948570126576 |
| Vendor code | G2771QS-B1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Panel Type | IPS |
| Number of colors | 1.07B |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Screen ratio | 16:9 |
| Contrast Dynamic | 80,000,000 : 1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequency range horizontal | 30 – 320 kHz |
| Frequency range vertical | 48 – 200 Hz |
| Size image (horizontal) | 59.7 cm |
| Size image (vertical) | 33,6 cm |
| Resolution Class | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Clarity | 350 cd/m2 |
| HDR Type | HDR10 |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Original aspect ratio | 16:9 |
| Pixel Distance | 0.233 mm |
| Response Time (MPRT) | 0.5 ms |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 0.5 ms |
| Contrast Static | 1,200 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Range tilt angle | -3.5 – 21.5° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Tiltable | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Screen diameter in centimeters | 68.6 cm |
| Improved cable management | ✓︎ |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 614 mm |
| Width (without foot ) | 613.5 mm |
| Depth | 193 mm |
| Depth (without foot ) | 63.5 mm |
| Weight | 4.40 kg |
| Weight (without foot) | 3.9 kg |
| Height | 446 mm |
| Height (without foot ) | 358.5 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.