No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Gigabyte |
| Resolution Class | WQHD |
| Screen resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 34.0 inches (86.4cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Screen ratio | 21:9 |
| Panel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Response time | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Available since | July 2024 |
| Guarantee | 36 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Anti-reflection screen | ✓︎ |
| Panel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Number of colors | 1.07B |
| Screen Diagonal | 34.0 inches (86.4cm) |
| Screen ratio | 21:9 |
| Resolution Class | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Clarity | 250 cd/m2 |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Color range | 99% |
| Color stand gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Original aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Distance | 0.232 mm |
| Screen resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen brightness (peak) | 1000 cd/m2 |
| Screen curvature | 1800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Static | 1,500,000 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Range tilt angle | -5 – 20° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Portrait stand | ✓︎ |
| Rotatable | ✓︎ |
| Horizontally rotatable | 0 – 30° |
| Height adjustable | ✓︎ |
| Tiltable | ✓︎ |
| Hinge | ✖︎ |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 811.7 mm |
| Width (without foot ) | 811.7 mm |
| Depth | 244.3 mm |
| Depth (without foot ) | 105.8 mm |
| Weight | 9.86 kg |
| Weight (without foot) | 6.68 kg |
| Height | 595.3 mm |
| Height (without foot ) | 361.2 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.