No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Gigabyte |
| Resolution Class | QHD |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Panel Type | VA |
| Response time | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Available since | January 2025 |
| EAN | 4719331863548 |
| Vendor code | GS32QCA |
| Guarantee | 36 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Anti-reflection screen | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Panel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Number of colors | 1.07B |
| Screen Diagonal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Screen ratio | 16:9 |
| Size image (horizontal) | 69.7 cm |
| Size image (vertical) | 39.2 cm |
| Resolution Class | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Clarity | 250 cd/m2 |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Color range | 120 percent |
| Color stand gamut | sRGB |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Original aspect ratio | 16:9 |
| Pixel Distance | 0.274 mm |
| Response Time (MPRT) | 1 ms |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 1 ms |
| Screen curvature | 1500 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Static | 3,500 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Range tilt angle | -5 – 20° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Portrait stand | ✖︎ |
| Rotatable | ✖︎ |
| Height adjustable | ✖︎ |
| Tiltable | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Hinge | ✖︎ |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 709 mm |
| Width (without foot ) | 709 mm |
| Depth | 238 mm |
| Depth (without foot ) | 94.3 mm |
| Weight | 5.86 kg |
| Weight (without foot) | 4.62 kg |
| Height | 497 mm |
| Height (without foot ) | 419 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.