No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Gigabyte |
| Resolution Class | QHD |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Response time | 1 ms |
| Available since | January 2025 |
| EAN | 4719331855604 |
| Vendor code | GS27Q X EK1 |
| Guarantee | 36 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Anti-reflection screen | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Image surface | Anti-reflection |
| Panel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Number of colors | 1.07B |
| Screen Diagonal | 27.0 inches (68.6cm) |
| Screen ratio | 16:9 |
| Size image (horizontal) | 59.7 cm |
| Size image (vertical) | 33,6 cm |
| Resolution Class | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Clarity | 300 cd/m2 |
| HDR Type | HDR10 |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Color range | 110 percent |
| Color stand gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Pixel Distance | 0.233 mm |
| Response Time (MPRT) | 1 ms |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 1 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Static | 1,000 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Image next to image (PbP) | ✓︎ |
| Range tilt angle | -5 – 20° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Portrait stand | ✖︎ |
| Rotatable | ✖︎ |
| Height adjustable | ✖︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Hinge | ✖︎ |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 619 mm |
| Width (without foot ) | 619 mm |
| Depth | 172 mm |
| Depth (without foot ) | 50.2 mm |
| Weight | 5.70 kg |
| Weight (without foot) | 4.7 kg |
| Height | 447 mm |
| Height (without foot ) | 365.5 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.