No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Asus |
| Resolution Class | QHD |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Screen Diagonal | 26.5 inches (67.3cm) |
| Refresh Rate | 540 Hz |
| Screen ratio | 16:9 |
| Panel Type | WOLED |
| HDR Type | HDR10 |
| Response time | 0.02 ms |
| Available since | November 2025 |
| EAN | 4711636169202 |
| Vendor code | 90LM0CF2-B01971 |
| Guarantee | 24 months |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Image surface | Shine |
| Panel Type | WOLED |
| Curved | ✖︎ |
| Number of colors | 1.07B |
| Screen Diagonal | 26.5 inches (67.3cm) |
| Screen ratio | 16:9 |
| Contrast Dynamic | 1,500,000 : 1 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 850 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 540 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99.5 percent |
| Size image (horizontal) | 58.7 cm |
| Size image (vertical) | 33 cm |
| Resolution Class | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| HDR Type | HDR10 |
| Viewing angle horizontally | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Color stand gamut | DCI-P3, sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 540 Hz |
| Original aspect ratio | 16:9 |
| Pixel Distance | 0.229 mm |
| Screen resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 0.02 ms |
| sRGB coverage (average) | 135 percent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type of reaction time measurement | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Static | 1,500 : 1 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Range tilt angle | -5 – 20° |
| Mounting option for cable lock | ✓︎ |
| Portrait stand | ✓︎ |
| Rotatable | ✓︎ |
| Horizontally rotatable | -30 – 30° |
| Height adjustable | ✓︎ |
| Tiltable | ✓︎ |
| Pivot corner | -90 – 90° |
| Hinge | ✓︎ |
| Screen diameter in centimeters | 67 cm |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Width | 605.6 mm |
| Width (without foot ) | 605.6 mm |
| Depth | 273.5 mm |
| Depth (without foot ) | 63.1 mm |
| Weight | 7.04 kg |
| Weight (without foot) | 4.54 kg |
| Height | 547.9 mm |
| Height (without foot ) | 369.4 mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.