No products in the cart.
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Brand | Sparkle |
| Graphics Engine | Intel Arc B580 |
| Video memory | 12 GB |
| GPU speed (max) | 2800 MHz |
| Intel XMX Engines | 160 |
| VGA Memory type | GDDR6 |
| LED Lighting | ✓︎ |
| Available since | June 2025 |
| EAN | 4711342291075 |
| Vendor code | 1A1-S00430400G |
| Guarantee | 24 months |
Specifications
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Slots (number) | 2.2 x |
| Number of ventilators | 2 fan(s) |
| LED Lighting | ✓︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Color lighting | RGB |
| Color Product | White |
| Type of cooling | Air cooling |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort out | 3 x |
| HDMI out | 1 x |
| DisplayPort version | 2.1 |
| HDMI version | 2.1 |
| PCI Express version | PCI-E 5.0 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✖︎ |
| GPU speed (base) | 2800 MHz |
| Graphics Engine | Intel Arc B580 |
| Graphic processor family | Intel |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU speed (max) | 2800 MHz |
| Jet accelerators | 20 |
| Feature | Waarde |
|---|---|
| Video memory | 12 GB |
| Memory interface | 192 bit |
| VGA Memory type | GDDR6 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.